Najděte půjčku ve všech regionech

nebankovní půjčky pro každého do 300 000 kč

Získejte online půjčku

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Plzeň

26. 10. 2018

Plzeň jako statutární město se nachází na západě Čech a metropole Plzeňského kraje. Rozprostírá se na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, které spolu tvoří řeku Berounka. Plzeň se proslávila jako pivovarnické město.

Získejte půjčku až do 5000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Půjčky České Budějovice

29. 10. 2018

Město je sídlem Jihočeské univerzity a římskokatolické českobudějovické diecézy. Historicky mělo město představovat chybějící základnu královské moci v jižních Čechách.

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více informací

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 193 půjček. Poslední aktualizace provedena dne 30.05.2022 v 11 hodin 20 minut.Český výrobce automatů Apollo se u Sazka Her podepsal celkem pod 1 104 jackpotů, kdy jeden z nich byl Platinum jackpot s hodnotou téměř 400 000 Kč.

Pokud vám stačí pouze základní ochrana před pojistnými riziky, pak pro vás může být nejlepším pojištěním zároveň nejlevnější cestovní pojištění.

Ke stažení aplikace je nutné nejprve uzavřít smlouvu s provozovatelem aplikace společností Global Payment, což lze učinit také elektronicky.

Ať si půjčujete na cokoliv, minimální částky jsou od 300 000 korun nahoru do 70% zastavené nemovitosti.


Pokud se viníka podaří chytit, nedopadne to pro něj dobře.

Na základě toho bude zvolena nejlepší tarifní třída a její odpovídající ceny, které rozhodně zklamat nemusí.Vzhledem k zákonným povinnostem musí poskytovatel půjčky prověřit schopnost splácet u každého žadatele.

A to do výše až 10 000 Kč.

Nebo bílé safíry, které vynikají podobně čistou krásou jako diamanty, ovšem se sympatičtější cenovkou.

Jakmile se účastníci dopravní nehody dohodnou, vyplní a odsouhlasí o ní záznam, můžou odjet.  Ovšem jestliže byla k dopravní nehodě zavolána policie, je nutné se řídit instrukcemi dopravních policistů.

Všechny komentáře jsou uveřejněny nejpozději do 48 hodin a nejsou autorsky upravovány.

Nejmenší dostupnou sumou je částka ve výši 10 000 korun českých.

Půjčka 20 000 – 800 000 Kč

Snažte se proto neskočit na lep první nabídce a udělejte si porovnání alespoň 5 variant. Co se týče nákladovosti půjčky, rozhodující pro vás bude RPSN, viz výše. Hleďte ale i na jiné parametry.

V jejím rámci vám společnost poskytne částku ve výši od 300 000 Kč až do 70 % odhadní ceny vaší nemovitosti.

Pokud chcete vědět, jaká je cena elektřiny EON přímo pro vás, použijte náš porovnávač.


Jakub v Twistu pracuje jako Engineering Manager a vývojář.

Matky samoživitelky a většina jednočlenných domácností v podobě jednoho důchodce mívají v našich končinách téměř vždy problém vyjít s penězi. Tak kde vzít ještě na nějaké rezervy?

Jak ukazuje náš inzertní katalog půjček, kdo nechce, ten nemusí jít cestou bankovních nebo nebankovních půjček, ale může využít něco modernějšího.

Díky příjemnému mikroklimatu je navíc dům vhodný pro alergiky a astmatiky.

Schvalovatelnost žádostí je u každého poskytovatele půjček a úvěrů trochu jiná.

Tento termín se ujal pro případy nepoctivého poskytování půjček.

Pro okamžité bankovní převody neexistují žádná časová ani denní omezení.

Tím se liší od jiných produktů, za které platíte, i když je nepoužíváte.

Banky nabízejí svým klientům mnohem nižší úroky a půjčka Vás tak vyjde mnohem levněji, zatímco pokud si peníze půjčíte od nebankovní společnosti, zaplatíte mnohem vyšší částku.


To je stejné, jako u karty platinové a činí 45 kalendářních dní.

U nebankovní půjčky bývají podmínky mírnější a záznam o dluzích při žádosti nemusí hrát roli. Krátkodobá půjčka bez registru umožňuje získat jen menší částky s krátkou splatností, hodí se tedy hlavně pro řešení náhlé finanční tísně.

Neúplně či nepravdivě vyplněná žádost o půjčku vás může přivést do potíží, v krajním případě až k trestnímu stíhání za úvěrový podvod. To, co v ní uvádíte, tedy neberte na lehkou váhu.

Začneme však tím, co je […].

Z toho také jasně plyne, že pokud jde o nebankovní subjekty a případné závazky, které vůči nim mají klienti, tak ty v tomto registru dohledat nelze.

Poslanci také odsouhlasili vstup do oddlužení i pro živnostníky za stejných podmínek jako pro spotřebitele. Do nynějška ho mohl svým nesouhlasem zrušit jediný věřitel.

Banky i nebankovní poskytovatelé půjček klienty obvykle rozlišují na dvě základní skupiny - na občany a na podnikatele.

Týká se to primárně situací, kdy klienti mají již několik půjček, a přesto se vydají k dalším poskytovatelům, žádat o další.

Proto když za půjčku deset tisíc korun na jeden měsíc zaplatíte u banky 200 – 300 korun, u spousty nebankovek to je pak 2 000 – 4 000 Kč.Čísla v rámci EU jsou ale ještě strašidelnější.

©   CoolPujcky.cz - Studentské půjčky Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021

Doslova krabička první pomoci každého motoristy vždy byla a nadále je i v roce 2020 součástí povinné výbavy vozidla. Co se mění, je povinný obsah autolékárničky.

S jistotou se pak úrazové pojištění nevztahuje na zranění, kterým předcházelo požití drog nebo alkoholu, úrazy vzniklé sebepoškozováním či sebevraždy a zranění vzniklá při páchání trestného činu.

Rozsah zpracovávaných osobních údajů, právní titul i další náležitosti daného zpracování se odvíjejí právě od účelu, ke kterému jsou osobní údaje shromažďovány a dále využívány.

V registrech BRKI, NRKI, REPI nebo v Pozitivním registru SOLUS se ocitne záznam o vašem nesplácení měsíc poté, co se se splátkou opozdíte - data se aktualizují jednou měsíčně, záznamy jsou tu uloženy ještě 4 roky po doplacení celého úvěru.

Hypotéku poskytujeme pouze v českých korunách od 300 000 do 30 000 000 korun, se splatností 1 až 30 let.

Když je žádána půjčka na auto, tak si za ni většina žadatelů pořídí právě automobil osobní.

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou Credit 30? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce.


„Express Cash je jedním z největších poskytovatelů hotovostních půjček na našem trhu.

 • „Naše nová půjčka umožňuje úplně všem klientům dosáhnout na nejlepší úrokovou sazbu, na kterou se u konkurenčních bank dostane jen zlomek žadatelů.
 • Rozsah půjčky: 500 – 20 000 Kč
 • Takovou platbu zadáte úplně stejně, jako když ji posíláte z účtu u nás.
 • Můžete si zažádat i o společný výpis z obou registrů, zaplatíte 180 Kč, papírová verze přijde na 300 Kč + poštovné.
 • Výnos pro investory činí až 6,03% p.a.Pokud nutně potřebujete půjčku novou, někteří nebankovní poskytovatelé nabízejí přímo první půjčku zdarma, u které při splnění podmínek nepřeplatíte ani korunu navíc.

 • Láká i vás pustit se do lovu jackpotů? Registrujte se u Fortuny Vegas, získejte navíc bonus za registraci 300 Kč + až 500 Kč.
 • Vždy záleží na potřebách každého klienta.
 • Rozsah půjčky: 15 000 - 250 000 Kč
 • Na rozdíl od předchozích zde manipulujete s částkami od 10 000 do 800 000 Kč.
 • Doporučujeme odkládat si cca 10 % z každého příjmu.


Finanční výše příspěvku je pro každého stejná a je možné pobírat jej až po dobu 4 let.

Tedy úvěrové produkty založené na tom, že pro vyřízení by mělo stačit dodat pouze tento doklad totožnosti, na základě kterého bude ověřena identita samotného žadatele.

Tyto mikropůjčky představují atraktivní produkty, které jsou vhodné zejména pro žadatele, jimž chybí do další výplaty nějaká ta tisícovka nebo potřebují operativně vyřešit nenadálý výdaj menšího rozsahu.

O určení energetické třídy nerozhoduje pouze samotná spotřeba energie, ale také velikost spotřebiče.

Jak nastavit inkaso? Manželka operátorovi nahlásí vaše číslo účtu a platbu inkasem. A vy u svého účtu nastavíte souhlas s inkasem pro poskytovatele mobilních služeb.

Dle sdělení výše by Vám sice nebyl účtován sankční poplatek 300 Kč, ale zaplatil byste úroky z prodlení a dostal byste negativní záznam do registru dlužníků.

Proč? Jakmile totiž klient naspoří stanovenou částku, plus jeho smlouva o stavebním spoření dosáhne alespoň dvouletého trvání, získá klient nárok na druhou formu půjčky od stavební spořitelny: řádný úvěr ze stavebního spoření.

Dnes patří pod silnou finanční skupinu Raiffeisen a vedle stavebního spoření nabízí také široké spektrum úvěrů na bydlení a speciální produkty pro právnické osoby.

Banky i nebankovní společnosti nejsou příliš ochotny ji poskytovat.Doporučená maximální lhůta pro uplatnění podání je 6 měsíců od okamžiku, kdy došlo či mělo dojít k vytýkané skutečnosti.

 • Do kalkulačky zadáte kolik máte půjčeno, kolik si případně chcete nově půjčit, stávající měsíční splátku a počet splátek a ukáže se vám, jaká může být Vaše nová měsíční splátka.
 • Řidič je vždy povinný uposlechnout výzvu k zastavení a prokázání totožnosti.
 • Naspořené peníze měly zůstat na mém druhém účtu a debetní karta taky byla u mne i ty dohody.
 • Například u nebankovní půjčky.
 • Takřka nemožné je získání hypotéky pro osoby bez stálého příjmu, s nestabilní prací nebo těm, kterým běží výpověď.

S posouzením důvěryhodnosti poskytovatele nebankovní půjčky vám pomůže také srovnání půjček, kde najdete pouze prověřené společnosti.

Zda se ale nakonec pro nebankovní půjčku rozhodne bude už jen a jen na vás.Můžeme zde vyjmenovat široký sortiment her, kterých je v nabídce okolo 300, ale o tom dnešní chvalozpěv nebude.

1 000 Kč posílat na nějaký spořící účet (s počátečním vkladem 0 Kč).

 • Generali nabízí možnost individuálního sjednání doplňkového pojištění, čímž si lze povinné ručení obohatit o přesně specifikovanou ochranu s ohledem na potřeby každého klienta zvlášť.
 • Levnější, než konkurence „Já mám s firmou Kamali celkem dobrou zkušenost, když jsem si půjčky porovnával s ostatními společnostmi, tak vychází ok.“
 • Roční úroková sazba se tak pohybuje mezi 12 až 24 %.
 • Dále je zajímavý v tom, že se jedná o nejvýchodnější ostrov v celé oblasti, kterou nazýváme jako Karibik.
 • ZDE získáte 300 Kč bonus od online casina Sazka Hry

Mnoho nebankovních společností nabízí půjčky ihned na účet a často i půjčky bez doložení příjmu.

 • Tyto individuální podmínky umožňují získání půjčky i žadatelům, kteří by standardní půjčku pravděpodobně nedostali.
 • Na rozdíl od běžné půjčky bývá americká hypotéka poskytována ve vyšších částkách (i v milionech Kč).
 • Nejvíce tomu, kdo nemá bankovní účet, nebo tomu, kdo plánuje peníze utrácet právě v hotovosti.
 • I oni však patří do skupiny rizikových pojištěnců, u kterých by mělo být základem cestovní pojištění na běžky.
 • Jedině prostřednictvím Ammado můžete všechny tyto nebankovní půjčky získat pod jednou střechou.

Získejte třeba bonus bez vkladu 300 Kč nebo bonus až 5 000 Kč k prvnímu vkladu a pusťte se do lovu jackpotů!.

ČSOB půjčka – ČSOB nabízí neúčelovou půjčku na cokoliv s úvěrovým rámcem až 800 000 Kč a splatností do 96 měsíců.

Přístup do vašeho internetového bankovnictví navíc není nijak časově omezen a není potřeba ho aktualizovat.

Air bank půjčka – bankovní půjčka, i zde musejí mít manželé souhlas toho druhého, v případě, že chtějí více než 300 000 KčV případě řešení úvěru s pár set tisícovou jistinou jednoznačně doporučujeme sjednávat osobně.

 • Na jižní straně by se měly nacházet obytné místnosti.
 • Když na jakékoliv pozici na některém z válců objeví 3, 4 nebo 5 zlatých hvězd, získáte bonus až 1.000 Kč,  5.000 Kč nebo  až 25.000 Kč. Bonusová hra na barvu připomíná trochu ruletu.
 • minimálně 1 hodinu před spaním (to bychom mimochodem měli odložit veškerou elektroniku);
 • Výše pojistného se odvíjí od zvoleného limitu, který má stanovený rozsah mezi 100 000 Kč až 1 000 000 mil.
 • Výše úvěru: 2 500 000 Kč, doba splatnosti 25 let, počet splátek: 300, měsíční splátka: 11 314 Kč, úroková sazba: 2,54 % ročně s fixací na 5 let, RPSN: 2,64 %, celková částka zaplacená klientem: 3 395 298 Kč.

Bonus bez vkladu pro české hráče nabízí tato online casina:

S vašimi penězi se při překročení limitu 300 000 korun samozřejmě nestane nic zásadního.

Navíc je vůči vašemu zaměstnavateli i k vašemu okolí maximálně diskrétní.

Nejlevněji vychází pojištění na riziko úmrtí a invalidity, nejdráže rozšířené pojištění zahrnující navíc i riziko ztráty zaměstnání či dlouhodobé pracovní neschopnosti.

Ne všechny půjčky jsou zkrátka stejně výhodné pro každého.

V případě spolužadatele (partnera) máte vyšší šanci na schválení půjčky a navíc získáte i lepší úrok.

Porovnává mezi sebou až 10 nebankovních společností poskytující krátkodobé půjčky.

Každá nebankovní společnost má své podmínky nastaveny individuálně a u některých stačí bankovní účet rodinného příslušníka, partnera, manžela nebo přítele.

Jakým způsobem se řeší situace, když nemám na zaplacení pravidelné splátky?


Click Credit půjčka je skutečně nejférovější a nejvýhodnější nebankovní půjčkou.
Odteď už ani nebudete muset do internetového bankovnictví, když si budete potřebovat zobrazit PIN ke kartě nebo nálepce.

Není se proto čemu divit, že lidé s nadšením volí bankovní a nebankovní půjčky pro realizaci svých snů.

Těch se ale rozdává 8, takže když 2 000 Kč protočíte v době trvání akce každý den, dostanete 8 lístků do slosování a zároveň 8x větší šanci na výhru.

Následující modely se oficiálně nikdy nedostaly ani na český trh a byly určeny pro jiné světové velmoci – Mitsubishi Express, Mitsubishi I-MiEV, Mitsubishi Raider, Mitsubishi Zinger a Mitsubishi eK.


Pro okamžitou půjčku nad 500 000 Kč je také třeba přivést spolužadatele.


Půjčka od společnosti Zaplo je zajímavá i pro ty, jenž preferují výběr peněz v hotovosti – půjčku si totiž můžete vybrat i v síti novinových stánků společnosti GECO.

Jedním z online casin, které hráčům nabízí zajímavý bonus jsou Sazka Hry. Ty si pro hráče připravili na uvítanou 300 korun za registraci a následně také až 5 000 korun k prvnímu vkladu.mBank konsolidace půjček nabízí spojení úvěrů od 10 000 Kč do 600 000 Kč, přičemž lze konsolidovat maximálně 10 různých dluhů.

Přesnou výši splátky si můžete jednoduše zjistit na úvěrové kalkulačce na webové stránce půjčky.

Pro kohou jsou bankovní půjčky z jakýchkoliv důvodů nedostupné - z důvodu příjmu, registrů, nebo potřebuje peníze velmi rychle, jsou vhodnou varianout půjčky nebankovní.

Sjednání a čerpání hypotéky, stejně jako změna výše splátek, mimořádné splátky nebo předčasné splacení hypotéky zůstávají v Air Bank nadále zdarma.

Stejně tak se mohou za vaše závazky zaručit.

©   CoolPujcky.cz - Kimbi Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

Služby nabízí pro domácnosti, firmy i velkoodběratele.

Její nový spořicí účet má zajímavější úročení vkladů jen od 500 tisíc do 2,5 milionu, při kterém nabízí úrok 1,43 %.

600 € u vzdálenosti nad 3 500 km (pokud je zpoždění v rozmezí mezi 3 a 4 hodinami, aerolinka má právo kompenzaci snížit o 50 %, tedy na 300 €).

Ty tak snadno zjistí, zda žadatelé o půjčky nebo úvěry mají nějaké nesplacené závazky a jak je to obecně s jejich platební morálkou.


Jak už jste určitě pochopili, nastavení sázek v automatu Spin Party, stejně jako výpočet výher, je hračkou. A teď už je čas na zábavu. Hodně štěstí!

Ikonka každého z nich je označena v pravém horním rohu.

Krytí škod volíte v limitech 10 000, 20 000, 30 000, 40 000 a 50 000 Kč se sjednanou spoluúčastí 1 000 Kč.

V takovém případě se hodí mít vhodnou pojistku, která nabídne finanční kompenzace.

Pokud jste narazili na nabídku půjčky zdarma, ale zavrhli jste ji s tím, že zadarmo přece nikdo peníze nepůjčuje, budeme vás muset vyvést z omylu.

Ta se hodí jak tomu, kdo hledá levnou elektřinu, tak i tomu, kdo naopak potřebuje cenově dostupný plyn.

V MONETA Money Bank je dokonce možné investovat do podílových fondů už od 300 Kč měsíčně.

Deseti nebo dvacetistránkový dokument budí podezření, že jsou do něj zamotané různé kličky a háčky namířené na spotřebitele a jeho peněženku nebo bankovní účet, případně na zastavenou věc.

Tyto úvěry na pořízení nového vozu nabízejí obvykle nebankovní poskytovatelé, kteří zkoumají bonitu každého klienta individuálně, běžně nějakou alternativní cestou.


Banky tu byly vždycky hlavně od toho, abyste si v nich mohli bezpečně uložit peníze, platit s nimi, případně si naopak nějaké peníze půjčit.

Jednou ze základních podmínek získání půjčky je zletilost, dobrá bonita a dostatečný příjem, který je stabilní a stálý.

Pro přesný výpočet využijte kalkulačku pro výpočet daně z příjmu OSVČ.

Spousta poplatků je u Equa bank oproti ostatním bankám odpuštěna. Poskytnutí hypotéky, vedení i správa hypotečního účtu tak je zdarma. Od poplatků jsou navíc oproštěny i mimořádné splátky.
O úvěr mohou klienti požádat od 18 let a splácení hypotéky si mohou nastavit až do věku 70 let,“ upřesňuje Roman Macháček z Air Bank.

Zatímco malé půjčky ve výši několika tisíc už dnes může získat prakticky každý, komu bylo 18 let, u vysokých úvěrů na financování bydlení jsou podmínky daleko přísnější.

Nyní máte možnost půjčit si sumu v řádu několika tisíc korun a zároveň si vybrat i kratší termín splatnosti než jeden rok.

Za celou dobu fungování poskytla přes milion úvěrů více než 300 000 zákazníků – své podnikání tedy buduje na dlouhodobé důvěře s klienty.

Pokud i vy momentálně uvažujete o nebankovní půjčce a její realizaci, vyplatí se zvolit si takovou, která vám bude maximálně vyhovovat.

Za peníze z půjčky si tak můžete koupit skutečně cokoliv stejně jako vámi již zmíněný koberec.

Z této sumy se lze dostat až na částku 16 000 Kč, kterou umí Zaplo půjčka nabídnout žadatelům, pro které je to první kontakt s touto nebankovní společností.

Mám ale v podstatě vracet pojišťovně zpět peníze, které jsem již v minulosti zdanila.

Vždycky budete potřebovat občanský průkaz, u některých poskytovatelů (většinou u bank) také druhý doklad totožnosti, ale pravidlem to není.Půjčka v hotovosti (revolvingový úvěr) - 10 000 Kč - 100 000 Kč Ze srovnání Člověka v tísni vyšly v poskytování úvěrů nejlépe společnosti Air Bank, Zonky a Cofidis - iHNed.cz, 11.12.2018, autor: Martin Biben.

 • Výše půjčky se pohybuje od 20 000 až do 800 000 Kč. Od částky 500 000 Kč je ale vyžadován spoluručitel.
 • Dopředu zvažte i to, kdo bude auto řídit. Za přidání každého dalšího řidiče totiž platíte peníze navíc. 
 • Roli může hrát jak celková bonita jako taková, tak samozřejmě i parametry půjčky.
 • Jde třeba o lezení na ledopádech, potápění se žraloky, potápění v jeskyních nebo pod ledem, jízda na raftu či kajaku, skoky na lyžích, lov exotické divoké zvěře, ale také třeba letecké a motoristické sporty.
 • Zatímco nejlevnější půjčky začínají na 8,9 % a RPSN 9,3 %, u nejdražších se může úrok vyšplhat i na 21 % a RPSN na 26 %,“ upozorňuje Michal Strcula.


Ale všechno na světě má své výhody a nevýhody a proto je na místě zmínit i nevýhody nebankovních společností.

Půjčky bez doložení příjmu jsou na ústupu, zákon o Spotřebitelském úvěru totiž přikazuje všem poskytovatelům půjček zjišťovat výši finančního příjmu každého zájemce o půjčku.

Díky mnoha tarifům je dobrou volbou skutečně pro každého.

Jednoznačně nejvýhodnější možností, jak si půjčit peníze, jsou nebankovní půjčky bez úroků a bez poplatků.